KURUMSAL

Galata Elektronik A.Ş.

1999 yılında İstanbul'da kurulan firmamız, Galata Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ilkeli  çalışma anlayışı  sayesinde, kısa sürede elektronik sektöründe  bulunan lider firmalar arasına  adını yazdırmayı başarmıştır.

 

 Galata Elektronik faaliyetine başladığı ilk yıllarda, Türkiye’nin birçok iline ve Dünya üzerindeki birçok ülkeye Elektronik komponent tedarik işini başarıyla yapmış olup, LED teknolojisindeki gelişmeleri ve bu sektördeki tedarikçi boşluğunu kaliteli bir şekilde değerlendirmek adına, yatırım faaliyetlerinin çoğunu, bu alana kaydırmıştır.

 

 Firmamız, LED aydınlatma ürünleri imalat ve satışı, çağrı cihazı sistemleri satışı, alüminyum soğutucuları satışı ve ana faaliyet alanı dışında satış ve imalat tecrübesi gücüne güvenerek, kozmetik, cilt bakım ürünleri imalat ve satış  faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

 

 

Led ve Aydınlatma Ürünleri Satışı

 

2004 yılında yatırımlarını bu alana kaydırma kararı alan şirket yönetimimiz, sektöre hızlı bir şekilde giriş yaparak, Led teknolojisi alanında Dünya lideri firmalardan biri olan Edison Opto Corp.’un Türkiye distribütörlüğünü alarak, şirketimizi, bu sektördeki lokomotif ithalatçı firmalardan biri haline getirmiştir. Başarılı iş disiplinimiz sayesinde distribütörlüğünü yaptığımız Edison Opto Corp.’un tüm Dünya’daki ithalatçı firmaları arasında 2010 yılından 2016 yılına kadar Almanya ve İngiltere gibi ülkeleri geride bırakarak tam yedi yıl boyunca satış birinciliğini elinden bırakmayarak, bu alanda ne kadar başarılı olduğunu tüm sektöre ve müşterilerine kanıtlamıştır.

 

2001 yılında kurulan Tayvan menşeili Edison Opto şirketinin gücünü arkasına alarak, Led ve aydınlatma ürünlerinin ülkemizde satışını 13 senedir başarıyla sürdürmekteyiz. Led ve aydınlatma ürünlerindeki ürün çeşitliliği konusunda oldukça zengin olan firmamız, her türlü aydınlatma çözümlerinize hızlı bir şekilde cevap vermektedir.

 

 

 

Led ve Aydınlatma Ürünleri Üretimi

 

LED ürünleri satışı yanında, üretime de büyük önem firmamız, Sakarya’da 800 m2 alanda kurulmuş  ileri teknolojili cihazlarla donatılmış fabrikamızda, IDES LED AYDINLATMA markası adı altında üretim faaliyetlerini sürdürerek, ülkemizdeki birçok ile ve yurt dışına ürün satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Böylece yaptığımız ihracat ile ülkemize katma değer sağlamaya da devam ediyoruz.

Otomotiv 

 

2015 yılından itibaren Taiwan menşeili LEDIONOPTO LDS firmasının otomotiv sektörüne yönelik led far ampüllerinin Türkiye geneli satış ve dağıtımını yapmaktayız.

 

 

Çağrı Cihazı Sistemleri

 

2013 yılında distribütörlük anlaşması yaptığımız, alanında dünya devi olan  JTECH ve İngiltere menşeili CST “call system technology” firması çağrı cihazı sistemleri ile bu alanda uygun çözümler sunuyoruz. Bu alanda çağrı cihazı sistemlerinin son teknolojileri kullanılarak, restoranlar, hastaneler, kafeler, barlar ve bu tür hizmete ihtiyaç duyan her türlü alanda işletmelere akıllı çözümler sunuyoruz.

 

Alüminyum Soğutucular

 

Firmamızın diğer bir faaliyet alanı da Alüminyum soğutucu profilleridir. Bu alanda da oldukça iddialı olan ve kaliteli hizmet anlayışında faaliyet gösteren firmamız, Tayvan menşeili MECHATRONIX  firmasının resmi Türkiye distribütörüdür. Alüminyum soğutucular zengin ürün çeşitliliğimiz yanında, özel taleplerinize de hızlı çözümler sunarak müşterilerimize hizmet ediyoruz.

 

Kozmetik Ürünleri Satışı ve Üretimi

 

Ana faaliyet alanımızdan ayrı olarak, ithalat ve distribütörlük tecrübemizi kullanarak kozmetik ürünleri alanında başarılı faaliyetler yürütmekteyiz. Bu bağlamda 2014 yılında Türkiye Distribütörlüğüne sahip olduğumuz ACHROMIN marka kozmetik ürünlerinin satışlarını da gerçekleştiriyoruz. Cilt bakım ürünleri konusunda uzmanlaşmış olan LEKOMED marka kremlerin ise üretimini yaparak ülkemize katma değer sağlamaya devam ediyoruz.

İletişim Kurun

Çevrimiçi olarak ulaşabilir, telefonla arayabilir veya bizi ziyaret edebilirsiniz.

© 2018 by Galata Electronic

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon